Filtry

Materiał

LUSTRA W RAMACH LUSTRZANYCH 

Liczba produktów: 6

Niebanalne połączenie lustrzanej tafli z surowym wdziękiem srebrnego wykończenia metalu pozwala osiągnąć niezwykle designerski efekt. Zestawienie tych dwóch elementów tworzy bardzo ciekawą formę, którą można zaadaptować do wnętrz o wystroju nowoczesnym, jak i klasycznych przestrzeni. Proponowane przez nas lustra w ramach lustrzanych raz urzekają prostotą, innym razem zachwycają bogactwem oprawy. Różnorodność modeli daje możliwość wyboru idealnego dla siebie rozwiązania.

W naszym asortymencie znajdują się modele w różnych wariantach wymiarowych – od pełnowymiarowych komponentów, pozwalających na ocenę całej sylwetki, po wersje toaletowe, umożliwiające wykonanie makijażu oraz czynności pielęgnacyjnych. W asortymencie dostępne jest zarówno lustro w ramie do zawieszenia na ścianie, jak też o konstrukcji stojącej – do ulokowania przy garderobie lub w mniejszej wersji na toaletce.

Proponujemy duży wybór egzemplarzy w bardzo atrakcyjnych cenach. Każde oferowane przez nas lustro to niebanalny dodatek do nietuzinkowych wnętrz. Srebrna oprawa jest bardzo modnym w ostatnich sezonach akcentem.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów